+420 603 583 806

info@vyklizeni-nemec.cz

Nad přehradou 468, 100 00 Praha 10 Horní MěcholupyVyklízení pozůstalostí

Vyklízení pozůstalostí

Pokud si marně lámete hlavu, jak vyklidíte pozůstalost po babičce, dědečkovi, tetičce či jiném příbuzném, potom se svěřte do rukou odborníků. Máme bohaté zkušenosti a je to pro nás hračka. Ušetříme Vám starosti, čas i peníze, protože víme, jak na to. Jsme specialisti nejen na vyklízení pozůstalosti, ale i na vyklízení bytů a vyklízení kanceláří. Můžeme Vám také pomoci při stěhování objemnějších věcí, které nebudete chtít vyhodit a případně také můžeme provést i jakékoli bourací práce.

AKCE! Garantujeme nejnižší ceny za vyklízení v Praze! Pro více informací nás kontaktuje na +420 603 583 806.

Naše firma Němec Vám zajistí kvalitní a odborné vyklízení pozůstalosti, jakožto i dalších služeb, které nabízíme. V případě, že byste si přáli z pozůstalosti cokoliv ponechat, provedeme též jejich přestěhování do Vámi udaných prostor.

Informujte se nezávazně na podmínky pro vyklízení pozůstalosti na telefonu: +420 603 583 806.

Vyklízení pozůstalosti v rukou odborníků

Samotný proces vyklízení pozůstalosti je velice rychlý a zaměřený na maximální efektivnost a celkový hladký průběh. Pokud si budete přát z pozůstalosti cokoliv ponechat, je třeba tyto předměty předem označit, aby nedocházelo ke zbytečným prodlevám a komplikacím. Nepotřebné vyklízené předměty, kterých se budete chtít zbavit, budou zabaleny do vhodných obalových materiálů, které jsou též součástí dodávky a odvezeny na skládku či k ekologické likvidaci.

V případě Vašeho zájmu vyklidíme a odvezeme i jednotlivé kusy, jako např. staré pračky, chladničky, válendy či skříně. Drobné věci dáváme do pytlů.

Kontaktujte nás a objednejte si profesionály pro vyklízení pozůstalosti. Objednejte si firmu Němec.


Mapa

Kontaktní informace

Fa Němec – vyklízení + stěhování
Nad přehradou 468, 100 00 Praha 10 Horní Měcholupy

IČ: 15512967
Tel.: +420 603 583 806
E-mail: info@vyklizeni-nemec.cz