+420 603 583 806

info@vyklizeni-nemec.cz

Nad přehradou 468, 100 00 Praha 10 Horní MěcholupyStěhování kanceláří

Stěhování kanceláří patří vždy k náročným akcím každé firmy. Je důležité zajistit celou řadu kroků, tak aby nebyl narušen celkový provoz firmy a celé stěhování proběhlo hladce, bez škod a co nejrychleji. Proto, pokud chcete, aby přesun Vaší společnosti na novou adresu proběhl bez problémů, přenechejte Vaše stěhování kanceláří profesionálům z firmy Němec.

AKCE! Garantujeme nejnižší ceny za vyklízení v Praze! Pro více informací nás kontaktuje na +420 603 583 806.

Stěhování kanceláří Němec

Naše firma Němec má bohaté zkušenosti nejen se stěhováním kanceláří, ale též se stěhováním bytů či vyklízením sklepů anebo pozůstalosti.

Kontaktujte nás, rádi Vám vypracujeme kompletní seznam stěhovaného nábytku a všech dalších předmětů.

Navíc v případě stěhování po Praze je doprava zcela zdarma. Prohlédněte si náš ceník prací a přesvědčte se o našich příznivých cenách.

Stěhování kanceláří o víkendu, ve svátek i v noci

Jsme připraveni pracovat tak, jak potřebujete Vy. Se stěhováním kanceláří Vám proto rádi pomůžeme nejen ve všední dny, ale i o víkendech, státních svátcích či dokonce v noci tak, aby se při stěhování kanceláří nenarušil pracovní chod Vaší firmy.

Průběh stěhování

Naši pracovníci pracují tak, aby celý průběh stěhování kanceláří proběhl s maximálním nasazením a k Vaší plné spokojenosti. Samozřejmostí je nejen demontáž kancelářského nábytku, který po převezení do nového sídla společnosti opět pečlivě smontujeme, ale také bezpečné převezení výpočetní techniky (faxy, kopírky, počítače aj.).

Veškerý stěhovaný nábytek i výpočetní technika jsou kvalitně a bezpečně zabaleny do předem námi dodaných ochranných obalových materiálů, jakými jsou např. tvrdé kartónové krabice anebo pro křehčí předměty bublinkové fólie.

V případě, že potřebujete některé věci zabalit předem, dodáme požadované množství krabic.

Stěhování kanceláří s nadstandardními službami

V případě Vašeho zájmu zajistíme nejen stěhování, ale též vyklizení nepotřebného či starého materiálu a nábytku a následně jeho ekologickou likvidaci, případně odvoz na skládku pomocí našich kontejnerů na odpad. Pro Vaše potřeby zajistíme též bourací práce.

Kontaktujte nás a objednejte si kvalitní služby. Objednejte si stěhování kanceláří u firmy Němec.


Mapa

Kontaktní informace

Fa Němec – vyklízení + stěhování
Nad přehradou 468, 100 00 Praha 10 Horní Měcholupy

IČ: 15512967
Tel.: +420 603 583 806
E-mail: info@vyklizeni-nemec.cz