+420 603 583 806

info@vyklizeni-nemec.cz

Nad přehradou 468, 100 00 Praha 10 Horní MěcholupyStěhování bytů

Stěhování bytů

Pokud jste se rozhodli k důležitému kroku a plánujete stěhování bytu, potom se rozhodně pro Vaše přestěhování na novou adresu vyplatí využít pomoc profesionálů z firmy Němec. Naši pracovníci mají se stěhováním dlouholeté zkušenosti a stěhování bytu s námi bude pro Vás jednoduché. Stačí si říct co a jak chcete přestěhovat a vše nechat na nás. Využijete-li našich služeb, ušetříte nejen spousty volného času, ale i peněz a celé stěhování bytu proběhne hladce a bez komplikací.

AKCE! Garantujeme nejnižší ceny za vyklízení v Praze! Pro více informací nás kontaktuje na +420 603 583 806.

Stěhování bytu naplánujeme

Stěhování bytu je třeba, stejně jako např. stěhování kanceláří, pečlivě naplánovat tak, aby v den D do sebe skutečně vše a přesně zapadalo. Kontaktujte nás a informujte se na cenu za stěhování Vašeho bytu. V případě stěhování po Praze je doprava zdarma. Prolédněte si náš ceník prací. Vyhněte se stresu a komplikacím při stěhování bytu a absolvujte jej bez zbytečných starostí. Objednejte si profesionální služby firmy Němec.

Průběh stěhování bytu

V domluvený den a čas stěhování k Vám přijede náš speciální stěhovací vůz, do kterého budou opatrně naloženy všechny Vámi stěhované věci. Veškeré stěhované předměty jsou samozřejmě naší firmou před stěhováním bytu odborně zabaleny do předem připravených obalových materiálů, jakými jsou např. kartónové krabice, bublinkové fólie či pevné igelitové pytle.

Stěhované předměty poté bezpečně dopravíme a vyložíme na místo určení – dům, byt, chata, chalupa, kancelář aj., kde je opatrně vybalíme a rozmístíme dle Vašeho přání. Pokud si budete přát, rádi Vám také pomůžeme s případným s vyklízením bytu od všech předmětů, které ve Vašem novém bydlišti nebudete potřebovat, a zajistíme jejich ekologickou likvidaci, popř. je odvezeme pomocí našich kontejnerů na skládku.

Stěhování bytu s profesionály se vyplatí

Firma Němec patří k profesionálům, a proto vždy klademe důraz na spokojenost našich zákazníků. Pro veškerá stěhování prováděná naší firmou jsme patřičně pojištěni.


Mapa

Kontaktní informace

Fa Němec – vyklízení + stěhování
Nad přehradou 468, 100 00 Praha 10 Horní Měcholupy

IČ: 15512967
Tel.: +420 603 583 806
E-mail: info@vyklizeni-nemec.cz